FAQ


Iron Nation rekomenduje przeprowadzanie treningów na siłowni. Jednak każdy układany przez nas plan jest zawsze dostosowywany do Ciebie w zależności od dostępnego sprzętu i preferencji. W związku z tym nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby Twój trening odbywał się w warunkach domowych lub w plenerze.
Iron Nation zawsze dostosowuje plan treningowy do indywidualnych możliwości swoich podopiecznych. Z tego powodu przed rozpoczęciem współpracy jesteś proszony o wypełnienie szczegółowego formularza. Dzięki temu masz gwarancję, że ułożony plan będzie specjalnie dopasowany do Ciebie.
Tak, oczywiście, wystarczy tylko zaznaczyć taką informację przy kontakcie z nami. Imienny voucher zostanie wysłany na podany adres email.
Działania Iron Nation możesz śledzić na FB: IronNationPL oraz na Instagramie @ironnationpl.
Nasze profile na Instagram:
Maciej Osytek: @maciejosytek
Anita Płóciennik: @plociennikanita
Założyciele Iron Nation to Maciej Osytek oraz Anita Płóciennik .
Tak, oczywiście. Jedyne, co musisz zrobić, to rzetelnie wypełnić formularz konsultacji, a my uwzględnimy wszystkie zalecenia w planie.
Metody treningowe różnią się od siebie w zależności od stopnia zaawansowania i określonego celu. Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście możesz wybrać też opcję indywidualnego planu treningowego, który będzie dopasowany do Twoich możliwości.
Najnowsze wpisy

Projekt mitco.pl