O NAS


Jako inżynierowie dużą część naszego życia spędziliśmy na czasochłonnych obliczeniach i obserwowaniu korelacji w poszukiwaniu rozwiązań danego problemu. Opracowane przez nas dietetyczne i treningowe formuły to potężna broń. Wykorzystamy ją efektywnie, aby usunąć wszelkie przeszkody na Twojej drodze do celu. Nasza wiedza i umiejętności manewrowania zmiennymi, takimi jak udział makroskładników w diecie, objętość treningowa oraz racjonalna periodyzacja treningowa umożliwi Ci osiągnięcie najszybszych rezultatów. Niestety większość komercyjnych metod treningowych opiera się o sprytny marketing i mydlenie oczu składając obietnicę niemalże natychmiastowych efektów. W rzeczywistości droga ku wymarzonej sylwetce wymaga zmierzenia się ze sobą w każdy możliwy sposób – fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Nie jest łatwa, ale warta podjęcia wyzwania. W Iron Nation pokażemy Ci w jaki sposób ominąć wszystkie przeszkody i dotrzeć do celu najprostszą drogą.

Pomyśl o naszej współpracy jak o inwestycji w swoje zdrowie, dobre samopoczucie i estetyczną, wyróżniającą się sylwetkę. Staniesz się niezłomny, pewny siebie i uwierzysz w potęgę swoich możliwości. W głębi serca już wiesz, że to będzie słuszny krok – pierwszy na ścieżce ku lepszemu życiu.
Nadszedł czas żebyś zasilił szeregi Iron Nation niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i sprawdził na własnej skórze na jak wiele Cię stać!

 

Maciej Osytek

 • Inżynier
  Certyfikowany trener personalny
  Dietetyk kliniczny
  Dietetyk sportowy
  Bodybuilder

Maciej od wielu lat jest mocno związany ze sportem, a ciężary fascynowały go praktycznie od zawsze. Podobnie jak jego idol Frank Zane, stosuje analityczne metody maksymalizacji efektów, a wiele swoich strategii treningowych i dietetycznych opiera na obliczeniach. Jest zwolennikiem treningów o dużej objętości, ponieważ dają one najsilniejszy sygnał nerwowy do rozwoju mięśni. Często wykorzystuje kreatywne i przemyślane połączenia zaawansowanych metod treningowych, aby zapobiec stagnacji. Takie podejście zapewniło mu osiągnięcie proporcjonalnej i estetycznej sylwetki. Jakość wypracowanych mięśni liczy się dla niego o wiele bardziej niż ilość sztucznie napompowanej i nietrwałej muskulatury. Poważne podejście do swojej pasji, ogromna wiedza, umiejętność odczytywania sygnałów organizmu poparte bogatym doświadczeniem pozwoliły mu na osiągnięcie wielu sukcesów na polu trenerskim. Jego celem jest wskazywanie drogi wszystkim osobom, które chcą stać się posiadaczami wspaniałej sylwetki i przy tym cieszyć się dobrym zdrowiem. Uważa, że na sukces składa się bardzo duża ilość czynników, także tych które z pozoru mogą mieć marginalne znaczenie. Należy je tylko poznać i odpowiednio ukierunkować, tak aby działały one po naszej stronie.

 


Idol : Frank Zane

Motto: „Bycie słabym to wybór, tak samo jak bycie silnym”

Anita Płóciennik

 • Inżynier
  Certyfikowany trener personalny
  Dietetyk kliniczny
  Dietetyk sportowy
  Bodybuilder
 

Anita posiada niewyczerpane pokłady energii, co prawdopodobnie ma związek z jej bałkańskimi korzeniami. Sport w jej życiu obecny był od zawsze pod postacią dyscyplin takich jak taniec czy pływanie. Prawdziwą pasją stała się jednak kulturystyka i treningi na siłowni. Do przełomowego momentu w jej życiu doszło, gdy zdiagnozowano u niej chorobę Hashimoto, zespół policystycznych jajników oraz hiperprolaktynemię. Niestety szybko pogarszający się stan zdrowia utrudniał dalsze treningi. Od lekarzy otrzymywała rady, że sport powinien zejść na drugi plan, a ona sama musi zaakceptować swoje schorzenia i nauczyć się z nimi żyć. Rezygnacja ze sportu jednak nie wchodziła w grę. Na własną rękę zaczęła dokształcać się w dziedzinie endokrynologii łącząc zdobytą wiedzę ze swoją największą pasją. W kilkanaście miesięcy zmieniła swój wyniszczony chorobami organizm w machinę, której nie sposób zatrzymać. Każdego dnia dziękuje za zdrowie, które udało jej się przywrócić z pomocą treningów, dietoterapii, odpowiedniej suplementacji i silnej woli. Nieprzerwanie mobilizuje zdrowych i chorych do walki o lepszego siebie. Bazując na własnym doświadczeniu pomogła już do tej pory dziesiątkom osób.

Idol : Andreia Brazier

Motto: „Najgorsze, co możesz zrobić to przeżyć swoje jedyne życie nigdy nie wiedząc jak wiele mogłeś osiągnąć”
Najnowsze wpisy

Projekt mitco.pl